PONIŻSZE 4 FUNDAMENTY GWARANTUJĄ TRWAŁE SZCZĘŚCIE

zmotywuj się do zmian!

 

 

"Jeżeli znajdziesz lepszy portal motywacyjny - czytaj go!" Tomasz Humienny
Zdrowie

Jak zapobiegać depresji (video)

Dodane: 08 listopada przez TomHum

Nie rodzimy sie z wieloma chorobami. Większość z nich pojawia się z czasem przez nasz styl życia i czasy w których obecnie żyjemy. Proste sposoby w przypadku depresji może zastosować każdy z nas !!

Czytaj dalej »
Zdrowie

10 zdrowych vs. toksycznych potraw w pigułce

Dodane: 02 października przez TomHum

Dużo mówi sie o tym co jest dziś zdrowe co nie. Podaje się przykłady wegańskiej kuchni, wskazuje się braki witamin w grzybach i argumentuje, że cukuier nalezy zamienić słodzikami bo to lepiej dla ciała. Niestety nie wszystko jest prawdą. w grzybach nie bierze się pod uwagę, tego, co zachodzi w organizmie po ich spożyciu - a dzieje się magia. Nie bierze się pod uwagę przy słodzikach tego, że oszukując sztucznym cukrem umysł, trzustka produkuje insulinę choć niepotrzebnie bo cukru wtedy nie ma.

Czytaj dalej »
Zdrowie

intermittent fasting - Kontrolowany Harmonogram spożywania posiłku (video)

Dodane: 16 maja przez TomHum

Krótki film, żeby się nie rozpisywać. W źródle przesylam link do artykulu o plusach i minusach. obecnie stosuję już drugi tydzień w systemie 8 godzin jedzenia - 16 godzin brak jedzenia. Od tego czsasu nie straciłem ogólnie na wadze, za to spadła mi ilośc centymetrów w talii. To co jest absolutnie pozytywne w moim odczucie to stan umysłu i skupienia w oknie 12-16 godziny.

Czytaj dalej »