PONIŻSZE 4 FUNDAMENTY GWARANTUJĄ TRWAŁE SZCZĘŚCIE

zmotywuj się do zmian!

 

 

"Prawdziwe szczęście to zdroworozsądkowe połączenie 4-ech Fundamentów, czyli Naszych Relacji z innymi ludźmi, rodziną i bliskimi, jednocześnie dbając przy tym o Swoją karierę zawodową i pieniądze. Nie zaniedbując jednak czasu na pielęgnowanie Swojego Zdrowia cielesnego i mentalnego no i przy tym wykonywanie powyższego w unikatowy dla siebie sposób z satysfakcją, zachowując Własny Styl." Pozwól, że Cię do powyższego zmotywujemy
Relacje

MOWA CIAŁA – JAK EMOCJE WPŁYWAJĄ NA NASZE CIAŁO

Dodane: 13 września 2016 przez TomHum

Kiedy ktoś Ci się bardzo podoba, Twoje policzki się czerwienią, kiedy się denerwujesz czujesz to brzuchu, kiedy się cieszysz, szybko przebierasz nogami, a gdy próbujesz sobie coś przypomnieć mrużysz brwi. Nasze emocje mają bezpośredni wpływ na nasze ciała oraz nasze zachowania.

Czytaj dalej »
Relacje

Język ciała kształtuje naszą osobowość - Amy Cuddy

Dodane: przez ErnestJ

Język ciała wpływa na to jak inni nas odbierają, ale może również zmienić sposób w jaki widzimy siebie. Amy Cuddy, psycholog społeczny, pokazuje jak, stosując „pozycje siły”, nawet gdy nie czujemy się pewni siebie, możemy wpływać na poziom testosteronu i kortyzolu w mózgu, a nawet na szanse osiągnięcia sukcesu.

Czytaj dalej »
Relacje

Ludzka natura

Dodane: przez TomHum

Ludzie zawsze będę gadać, dlatego nie przejmuj się niczym co o Tobie mówią. Żyj zgodnie ze swoim sumieniem i skup się na własnych celach. Nie krzywdź ludzi a reszte sprawi Stwórca poprzez okoliczności w Twoim życiu.

Czytaj dalej »