PONIŻSZE 4 FUNDAMENTY GWARANTUJĄ TRWAŁE SZCZĘŚCIE

zmotywuj się do zmian!

 

 

"Jeżeli znajdziesz lepszy portal motywacyjny - czytaj go!" Tomasz Humienny
Kariera

7 biznesowych książek do przeczytania na rok 2018

Dodane: wczoraj, o 11:40 przez TomHum

Ksiązki, które skutecznie przyczyniają się do zwiększenia samoświadomości o tym, że biznes to ludzie, że ludzie to biznes - relacje to nie tylko Klienci ale też ludzie i tak dalej. O tym czym jest prawda w biznesie i prawdziwym życiu , ale tez o tym jak skuteczni enie marnowac sowjego czasu is kupiać się jedynie na celach - no i najważniejsze jak te cele sobie stawiac, by je realizować - te informacje znajdziecie w książkach poniżej wymienionych.

Czytaj dalej »
Kariera

28 stycznia 2018 zmarł jeden z najbogatszych ludzi świata - założyciel IKEA Ingvar Kamprad

Dodane: 30 stycznia przez TomHum

Założyciel koncernu IKEA nie żyje – Ingvar Kamprad miał 91 lat. Jako pięciolatek sprzedawał sąsiadom zapałki i ryby, które sam złowił. Późniejszy handel nasionami kwiatów szedł mu tak dobrze, że mógł wymienić stary rower na wyścigówkę. W wieku 17 lat stworzył markę Ikea. Ingvar Kamprad był jednym z najbogatszych ludzi świata, ale nie szastał pieniędzmi. Po mieście jeździł autobusem, ubrania kupował w second-handach, a jedzenie na bazarze i tylko po południu, bo wtedy ceny spadają.

Czytaj dalej »
Kariera

Standard Operating procedure

Dodane: 08 stycznia przez TomHum

standardowa procedura operacyjna to coś co jak alfabet powinniśmy stosować. Przynajmniej ja w to wierzę. Na zdjęciu w skrócie 5 waznych czynności, których praktykowanie pozwoli nam aby być lepsza wersją siebie nie tylko w pracy ale poza nią również.

Czytaj dalej »
Kariera

SUKCES to nie myslenie o rzeczach wielkich - to drobne powtarzalne aktywnosci kazdego dnia! (video)

Dodane: 06 stycznia przez TomHum

Wydawalo by nam sie, ze znani, podziwiani tego swiata poprostu marzyli o wielkich rzeczach. Oczywiscie marzyli o produktacb uslugach czy in owacjach, ktore tworzyli, ale to drobne powtarzalne czynnosci prowadzily ich przez lata niejstannej pracy. polecam film o 5 powtarzalnych czynnosciach kazdego dnia, ktore wedlug autora warto praktykowac.

Czytaj dalej »